HAKKIMIZDA


Hakkımızda


Viso Global, gayrimenkul alırken, satarken veya kiralarken gerekli olan verilerin doğru ve hızlı bir şekilde araştırılması ve yatırım kararına yön verilmesi konusunda danışmanlık hizmeti verir.


Sektörün yapısı, hareketliliği ve hukuksal boyutları ele alındığında gayrimenkul konusunda yatırım kararı almadan önce danışmanlık hizmeti alınması, yatırımından beklenen faydanın elde edilmesini sağladığı gibi, riski de minimum boyuta indirir.


Temel misyonumuz "alırken kazandırmaktır". Gayrimenkullerinizin değerinde ve mümkün olan en kısa sürede arz-talep döngüsünde yerini bulmasını sağlarız. Gayrimenkul almanın ve bunun ötesinde oturacağınız evi almanın belki de hayatınızda sadece bir defa gerçekleşecek bir  yatırım olduğunun farkındayız. Bu nedenle beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı anlamak için sizi dinler, sizinle beraber hareket ederiz.

Gayrimenkul satışlarında ise mülkünüzün değerini belirlemeniz atmanız gereken ilk adımdır, bu değer pazardaki doğru yeri belirleyecektir. Değerleme ile ilgili profesyonellerin istediğiniz raporları size sunmalarını sağlamak ve aklınızdan geçen soruları cevaplamak için her zaman yanınızda olacağız. Hayalinizdeki gayrimenkul yatırımını yapmakla çalışmalarımız tabi ki sona ermez. Belli aralıklarda yatırımınızın pazardaki değerini kontrol ettirmek isteyebilirsiniz veya tasarımını gönlünüze göre yenilemek isteyebilirsiniz. İsteklerinize uygun profesyonel yardımı almanız için biz her zaman sizinleyiz.

Yatırımınıza en uygun gayrimenkulü bulmak veya elinizdekini en iyi koşullarda değerlendirmek için


Şimdi iletişime geçin